Bilgisayar Kılıfı Dikiyoruz! / I sewed a notebook cover!

Merhaba,

Bildiğiniz üzere artık yeni bir web adresi üzerinden sesleniyorum size: shiningblog.com 🙂 Shining Minds yakında yeni adresiyle yeni yüzüyle karşınızda olacak. Okuldaki yoğun dönemimi atlatır atlatmaz site üzerinde daha çok yoğunlaşacağım ve blogumun 1. yıl dönümüne yetiştirmeyi düşünüyorum. Ama okuldaki projelerim son hızla devam ederken kendime vakit ayırabildiğim zamanlarda craft projeleri üstünde de çalışıyorum. Bugünde son günlerde yaptığım bir projeyi paylaşmak istiyorum.

Geçen hafta bilgisayarım için bir kılıf diktim. Onu sizinle paylaşmak istiyorum bugün. Tchibo’dan alığım bu kumaşları çok seviyorum. Küçük parçalar halinde olmalarına rağmen birçok projede kullandım onları ve hala da başka projede kullanılabileceğim kadar var elimde. Fermuarda Tchibo’dan aynı tema içinde satılıyordu bu yüzden renk uydurma konusunda hiçbir problem yaşamadım.

Gelelim dikişe. Bir astar bir dış kumaş olmak üzere iki kumaşı bilgisayarımın ölçülerinde kestim. İki kumaşın arasına bilgisayarı darbelerden koruması için elyaf koydum. Daha sonra da bildiğiniz gibi iç taraftan dikişi yaptım.

Umarım sizin içinde güzel bir ilham olmuştur. Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiyle,

Buşra


Hi,

As you know, I have a new domain which is shiningblog.com :). Shining Minds will have a new website and design soon. When I complete my school staff, I will work a lot for my new website design and I planned to complete it the anniversary of my blog’s launch. Even if I am very busy at school, I try to continue my craft projects when I find free time. Today I would like to share a sewing project with you.

Last weekend, I sewed a cover for my notebook. I bought fabrics and a zipper from Tchibo. I selected two different fabrics, one for main cloth, another for back cloth. I cut the fabrics in proportion to my notebook. Then, I put thin fiber between two fabrics to protect my notebook from strikes.

That’s all. I am waiting for your comments and questions.

With love,

Busra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s