ModaKanaviçe’den gelen hediye! / A gift from ModaKanaviçe!

Merhaba,

Hediyeleri kim sevmez ki. Ben de çok severim. Son dönemde biliyorsunuz instagramda çok fazla hediye çekilişi oluyor. Ben de sevdiğim ürünlerin ya da takip ettiğim kişilerin ürünlerinin çekilişini gördüğüm de dayanamıyorum, katılıyorum. Şans değil mi bu sonuçta. Sevgili Moda Kanaviçe’nin çekilişini gördüğümde de katılmadan edemedim.

Moda Kanaviçe‘yi uzun zamandır takip ediyorum. Kişiye özel kanaviçe panoların yanı sıra istediğiniz örnekleri de çalışıyorlar. Yaptıkları çekilişte de şanslı kişinin istediği bir panoyu hediye olarak göndereceklerdi, bu şanslı kişi ben oldum.

Panom iki gün önce elime ulaştı. O kadar temiz ve güzel çalışılmıştı ki. Daha acemi olsam da bu işte az çok bir göz oluşuyor tabi ki sürekli çalışmaları takip ettiğim için. Eğer siz de bir kanaviçe panoya sahip olmak, birine yaptırmak istiyorsanız kesinlikle önereceğim adreslerden. Aynı zamanda panom için burdan da onlara tekrar teşekkür etmek istiyorum :).

Tekrar görüşmek üzere,

 Buşra

ModaKanaviçe'den gelen hediye! / A gift from ModaKanaviçe!

Hi,

Everyone likes gifts, like me. You know there are many give away activities on Instagram. When I see a giveaway from accounts that I follow, I join it certainly. Last month I joined a giveaway like this and I won a completed cross stitch.

Yesterday, it was reached to me and I liked it :).

See you again!

Busra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s