Ben kanaviçe’ye başladım! / I began crosstich!

 Merhaba,
Hoşgeldin Şubat! Şubat ayının da gelmesiyle bir adım daha yaklaştık gidişe, hadi bakalım hayırlısı 🙂 Bu aralar çok rüzgarlı buralar. Bugün günlerdir süren rüzgarla birlikte tozdan dolayı sarı bir hava hakim. Herkesin dikkatli olmasını, kendine dikkat etmesini diliyorum.
89
Uzun zamandır kanaviçeye başlamak istiyordum. İnternette yapılan panoları, işlenmiş etaminlerin kullanıldığı yerleri gördükçe çarpı işi bilmemeyi bir eksiklik olarak görüyordum kendimde. Bir yerden başlamak istedim. Geçen hafta hobikutu.com’dan bir kanaviçe seti aldım. Cuma günü paketim geldiğinde heyecanla açtım ve yapmaya koyuldum. Annemin yardımlarıyla da ilk başta biraz uğraşmama rağmen kısa sürede öğrendim yapmayı. Biraz dediğime bakmayın, bir harfi yapana kadar kaç kere ipleri birbirine doladım, örneği karıştırdım. Ama o kadar eğlenceliymiş ki, çok sevdim çarpı işini. Daha bu işi tamamlamadan başka örnekler bakmaya başladım bile 🙂
Bu tarz elişi kitlerini çok seviyorum, öğrenme aşamasında kolaylık sağlıyor. Öyle ayrı ayrı parçaları almaya gerek olmuyor. Hem de yapılan işin püf noktalarını içeren bir kılavuz oluyor, işi öğrenmenizi sağlıyor. Tchibo’da zaman zaman bu tarz elişi kitleri getiriyor. Eminönü’nde de bolca var tabi.  Öğrenmek istediğiniz bir iş varsa bu tarz kitleri size şiddetle tavsiye ederim.
Bakalım benim kanaviçe maceralarım nasıl devam edecek 🙂 Görüşmek üzere,
Buşra

Kanaviçe / Cross stitch

Hi,
Hello February! My departure gets close with the advent of February 🙂
I had wanted to begin cross stitch for a long time when I saw examples of cross stitch at the Internet. I bought a kit of cross stich last week from a website. When the packet came on Friday, I began to make it excitedly. I had difficulty in it at the beginning but my mother helped me and I learned quickly. Cross stitch is entertaining and easy. I suggest you to make it. I have already begun to look for different examples to make.
I recommend craft kits strongly. If you learn a new craft, you can begin with craft kits. They make easy to learn.
See you again,
Buşra

Ben kanaviçe’ye başladım! / I began crosstich!” üzerine 2 yorum

  1. Teşekkür ederim,çok naziksiniz. Ben de olabildiğince kendimi sınırlandırmaya çalışıyorum çünkü bu işlere başladığınız zaman hepsini yapmak istiyorsunuz :). Ben yine de şiddetle tavsiye ediyorum size gerçekten çok eğlenceli ve sonuç çok güzel oluyor :). Sevgiyle kalın.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s