Hoşça kal Ocak! / Goodbye January!

Merhaba,

Baktım ocak ayını da göndermeye az kalmış yılbaşı ağacını toplamanın vakti gelmiş de geçiyor dedim, başladım toplamaya. Farkındayım bunun için biraz geç kaldım ama hem aralık boyunca bu kadar süslediğimiz ağacımızı çabucak toplamak istemedim hem de vakit bulamadım doğrusu. Evde bu işten ben sorumlu olduğum içinde benden başka kimse de toplamaya kalkışmadı açıkçası.
Yılbaşı Süsleri / New year Ornaments
Toplamaya başlamışken birde ne göreyim benim tatlı süslerim bir türlü girmek istemiyorlar kutuya. Hep sözümü dinleyen melek kızım bile ayrılmak istemiyordu bizden. Bu süslerimi çok seviyorum. Onları ayrı yıllarda yılbaşından sonraki indirim döneminde Accessories’dan almıştım. Bu senede yılbaşından sonra koştur koştur gittim Accessories’a ama bu kadar tatlı süsler yoktu bu sene 😦 . Aslında en güzel ve ucuz yılbaşı alışverişi 1 Ocak’tan sonra bir sonraki seneye yapılan alışveriştir, unutmayın :). Tabi o Aralık ayında ev dekor mağazalarında yılbaşı köşelerinde kaybolmak ve kendini tutamayıp bir şeyler almak da işin en heyecanlı tarafıdır.
Neyse ben süslerimi seneye görüşeceğiz merak etmeyin diye koydum hepsini kutuya sonunda. Tekrar görüşmek üzere, hoşça kal Ocak!
Buşra

Yılbaşı Süsleri / New year Ornaments
Hi,
 
Today I realized January will be over soon and I decided to put the new year tree away. I am aware of being late but I didn’t want to put it away immediately because it was sweety and also I didn’t find a time to put it away. Since I am responsible for the new year tree, any one didn’t would like to do it.
 
When I began to collect ornaments, my pretty ornaments didn’t want to get into the box. I promised them ‘I will see you again’ and then I collected my ornaments and put it away the tree.
 
See you again, goodbye January!
Buşra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s