Renkli Bantlarla Kutu Kaplama / Covering Box with Washi Tapes

Merhabalar,

Bu hafta sizinle daha önce birkaç defa daha paylaştığım renkli bantlarla yaptığım bir projeyi paylaşmak istiyorum. Renkli bantlarla yapılan projeleri çok seviyorum, bildiğiniz gibi benim de bir koleksiyonum var 🙂 .

Elimdeki bazı kutuları daha kullanışlı ve dekoratif hale getirebilmek için bazen renkli bantlarla da kaplamayı tercih ediyorum. Bugün de sizlerle renkli bantlarla bantladığım kutumu paylaşmak istiyorum. Bence önceki halinden çok daha kullanışlı oldu. Siz ne dersiniz?

Renkli bantlarla yenilediğiniz ürünlerde dikkat etmeniz gereken tek şey, elinizdeki bantların kalitesi. Yapışkan özelliğinin iyi olması gerekir ki uzun süre kullanabilin. O nedenle mutlaka bu bantlardan alırken kalitelerinden emin olup almayı tercih edin.

Bu renkli bantlarla yapılacak farklı projeleri daha önce başka bir postta paylaşmıştım. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Umarım size de ilham olmuştur.

Sevgiyle,

Buşra


Hello,

This week, I would like to share with you a project I made with washi tapes that I have shared several times before. I love the projects made with washi tapes, as you know, I have a collection too :).

Sometimes I prefer to cover some boxes with washi tapes in order to make them more useful and decorative. Today, I want to share with you my box, which I covered with washi tapes. I think it was much more useful than before. What would you say?

The only thing you need to pay attention to in the products you renew with washi tapes is the quality of the tapes you have. It must have good adhesive feature so that you can use it for a long time. Therefore, when you buy these tapes, be sure of their quality and prefer to buy.

You can reach the post about decoration ideas with washi tapes by clicking here.

I hope it inspired you too.

With love,

Busra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s