5 Renkli Bantla Dekorasyon Önerisi / 5 Decoration Ideas with Washi Tapes

IMG_6031

Merhaba,

    Dün Shining Minds’ın facebook hesabı açıldı, Shining Minds’ı facebooktan takip etmek isteyenler buraya tıklayarak sayfaya ulaşabilirler :). Bugün size çok severek kullandığımız renkli bantlarla ilgili fikirler vermek istiyorum. Ben renkli bantları çok seviyorum ve çok kullanıyorum. Çoğu zaman kurtarıcımız olan bu bantları kullanarak çok sevimli türüne göre de çok şık ürünler elde edebiliyoruz. Elimizde bir parçayı sıkıcılıktan kurtarmak için de en basit ve ne ucuz yöntemlerden biri. Bu bantları artık çoğu kırtasiyeden ve hobi malzemeleri satan internet sitelerinden temin edebiliyoruz. Ancak bir konuda sizi uyarmak istiyorum. Piyasadakilerden ucuz olan renkli bantlar çoğu zaman yapışkanlık kalitesi olarak düşük olabiliyor. Bunun için size tavsiyem çok ucuz olanlara boşuna para vermeyin :).

   Şimdi gelelim benim renkli bant fikirlerime. Renkli bantları çok seviyorum, o yüzden bu yazı benim en sevdiklerimden biri olacak sanırım :). İlk olarak çerçeve fikriyle başlarım. Bu plastik çerçeve bir firmanın promosyon ürünüydü. Bu ürünü daha dekoratif bir hale getirmek için plastik kısımlarını renkli bantla kapladım.

Renkli Bantler / Washi Tapes Renkli Bantler / Washi Tapes

  İkincisi benim en çok sevdiğim uygulama şarj aletini renkli bantlarla kaplamak. Göze güzel gözükmesinden başka şarj aletini renkli bantlarla kaplamanın bir yararı da şarj aletinizi kimseyle karıştırmıyorsunuz :).

Renkli Bantler / Washi Tapes

Ben evdeki mantar panomun kenarlarını da renkli bantlarla kapladım.

Renkli Bantler / Washi Tapes Renkli Bantler / Washi Tapes

   Bu şeffaf telefon kabını da 5 tl’ye geçen sene Eminönü’nden almıştım. Ama şeffaf olduğundan dolayı hiç kullanmak istemedim. Sürekli ona napsam diye düşünürken renkli bantlarla kaplamak aklıma geldi. Tabi ki sürekli elimizde olan ve her türlü darbeyi yiyen telefon kapları için çok dayanıklı bir şecenek değil ama en azından bir süre kullanabilirisiniz.

Rafta da çok güzel ve uyumlu oldu bence :).

Renkli Bantler / Washi Tapes

Son olarak daha önce paylatığım kaktüslerimin saksıları renkli bantlarla çok dekoratif oldu.

Renkli Bantler / Washi Tapes

Daha o kadar çok renkl bant fikri var ki benim yaptıklarım bu kadar, yaptıkça da paylaşmaya devam edeceğim. Sizinkileri de merakla bekliyorum. Hoşçakalın 🙂

Buşra


Hi,

Yesterday I opened Shining Minds Facebook account. If you want to follow Shining Minds on the facebook, please click here to reach the account :). Today, I would like to tell you about washi tapes. I know you like to use washi tapes like me. I use them very much and they are one of my favorite material because they are easiest and cheapest way to get rid of our goods’ boringness. You can provide them from hobby shops and hobby websites. However, please don’t buy very cheap washi tapes because they may have a very low quality about stickiness.

IMG_6031

You can find my washi tape ideas above. Also, there are many ideas other than this. I am waiting for your washi tapes ideas. See you again,

Buşra

5 Renkli Bantla Dekorasyon Önerisi / 5 Decoration Ideas with Washi Tapes” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s