Kumaş Kalemleriyle Çanta Tasarladım! / I designed Small Pouch with Fabric Markers!

Merhabalar,

Bugün sizlerle yine sevdiğim işlerden birini paylaşmak istiyorum. Elimdeki düz kumaşların üzerine kendim bir şeyler tasarlamayı çok seviyorum. Kumaş kalemlerini de bu tasarımlarda kullanmayı çok seviyorum. Daha önce sizlerle kumaş kalemlerini kumaş boyamada nasıl kullandığımı anlatmıştım. Bugün de yine kumaş kalemleriyle tasarladığım bir çantayı sizinle paylaşmak istiyorum.

Kumaş kalemleriyle tasarım yaparken şablonlar işinizi daha da kolaylaştırabilir. Benim elimde daha önce Tchibo’dan aldığım şablonlar vardı. Bunları kullanarak kumaşın üzerine bir yazı yazdım.

Geri kalanı bildiğiniz gibi 🙂

Umarım size ilham olur,

Sevgiyle,

Buşra


Hello,

Today I want to share one of my favorite craft with you. I love to design plain fabrics. I also like to use fabric markers in these designs. I previously told you how I use fabric markers for fabric painting. Today, I would like to share with you a bag I designed with fabric markers.

Stencils can make your job even easier when designing with fabric markers. I had stencils I bought from Tchibo before. Using these, I wrote an article on the fabric.

The rest, as you know 🙂

I hope it inspires you,

With love,

Buşra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s