Ayakkabılarımı Boyadım! / I painted my Sneakers

Merhabalar,

Hafta sonunu bitirmeye yakın sizlerle bu hafta sonu boyadığım ayakkabılarımı paylaşmak istiyorum. Umarım güzel bir hafta sonu geçirmişsinizdir.

Mevcut eşyalarımı yenilemeyi, görünümlerini değiştirmeyi seviyorum. Beyaz sneakerlarımı da birazcık renklendirmek istedim. Sharpie kalemlerimi kullanarak fotoğraflarda ve videoda da göreceğiniz üzere sneakerlarımı renklendirdim. Sharpie kalemler kalıcı olduğu için bu tarz işlerde gerçekten çok kullanışlı oluyor. Siz elinizdeki herhangi başka bir keçeli kalemi de kullanabilirsiniz, önemli olan suyla akmayacak olması. Tabii ki kumaş kalemleriyle daha da güzel olacaktır.

Umarım size de ilham olur,

Sevgiyle,

Buşra


Hello,

Close to the end of the weekend, I want to share with you my shoes that I painted this weekend. I hope you had a nice weekend.

I love to makeover my existing items and change their appearance. I also wanted to paint and colorize my white sneakers a little. Using my Sharpie pens, I painted my sneakers as you can see in the photos and video. Sharpie pens are useful in such works because they are permanent. You can use any other felt-tip pen you have; the important thing is that it will not run off with water. Of course, it will be even more beautiful with fabric pens.

I hope it will inspire you,

With love,

Busra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s