İki Fermuarlı Küçük Çanta / Double Zipped Pouch

Merhabalar,

Bugün sizinle yine Pinterest’te görüp denediğim iki fermuarlı küçük çanta yapımını paylaşmak istiyorum. Kalemlik veya makyaj çantası olarak ideal bir model olduğunu düşünüyorum. Yapımı ilk başta biraz karışık görünse de, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz videodaki adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olanlar; iki tane 20 cmlik fermuar, 23×28 cmlik iki tane ana kumaş ve 23x32lik bir tane astar kumaş. İsterseniz fermuarları farklı renklerden de seçebilirsiniz ama ben ilk önce farklı renk denedim ve beğenmedim. Sonra söküp aynı renk fermuar kullandım. Belki farklı kumaş kombinasyonlarıyla olabilir. Dikim aşamaları için ise için videodaki adımları takip etmeniz yeterli 🙂

Umarım size de ilham olur!

Sevgiyle,

Buşra


Hello,

Today, I would like to share with you double zipped pouch that I have seen on Pinterest and tried. I think it is an ideal model for pencil case or makeup bag. Although the sewing process may seem a little complicated at first, you can easily follow the steps in the video that you can reach by clicking here.

The ones you need; two 20 cm zippers, two 23×28 cm main fabrics and one 23×32 lining fabric. You can also choose zippers from different colors if you want, but I tried different colors first and did not like it. Then I unstitched and used the same color zipper. Maybe it can be with different fabric combinations. For planting stages, just follow the steps in the video.

I hope it will inspire you too!

With love,

Busra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s