Punch Nakışıyla Küçük Çantalar / Pouches with Punch Needle

Merhabalar,

Öncelikle herkese şimdiden iyi bayramlar diliyorum 🙂 Mayısın bitmesine çok az kala yazın gelmesi bizi heyecanlandırıyor ancak bu yazın ne kadarını dışarıda hissedebileceğimizi düşündükçe endişeleniyoruz. Evde kalsak da yazı eve getirmek için bir engelimiz yok değil mi? Öyleyse ben de bugün sizinle yaparken yazı hissedeceğiniz çanta tasarımları paylaşmak istiyorum!

Son zamanlarda punch nakışı oldukça popüler oldu ve aslında diğer nakış türlerine göre oldukça da kolay. Ben de çok severek yapıyorum. Punch nakışı kullanarak çantalarımı yaz meyveleri ve bir tanesini de lama motifiyle işledim. İşlediğim kumaşlara da kumaş kalemi ile “Hola Bonita”yı elimle yazdım. Farklı teknikleri bir arada kullanmayı seviyorum.

Bu arada 20 cmlik fermuar kullandığım kumaşların boyutları da 22x36cmdi.

Umarım size de ilham olurlar 🙂

Sevgiyle,

Buşra


Hello,

First of all, Eid Mubarak 🙂 Before the end of May, we are excited that summer is coming, but we worry about how much of this summer we can feel outside.  Although we stay at home, we don’t have an obstacle to bringing it home, right? So, I would like to share pouch designs that you feel summer while doing them.

Punch needle is getting so popular nowadays and it is very easy compared to other embroidery styles. I also like it very much. I did summer fruits and llama with a punch needle over the fabrics. After that, I wrote “Hola Bonita” with a fabric marker. I like to use different techniques together.

By the way, the dimensions of the fabrics were 22×36 cm and the zipper was 20 cm.

 I hope they will inspire you too 🙂

With love,

Busra

Punch Nakışıyla Küçük Çantalar / Pouches with Punch Needle” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s