Geri döndüm! / I’m back!

1D36CF68-256A-4E55-9573-98E18B112CC0

Merhabalar,

3 yıl aradan sonra geri döndüm! Tekrar yazmaya başlamak için şu yaşadığımız günlerden daha iyi bir zaman olabilir miydi? 🙂 Şimdi bıraktığım yerden tekrar devam etme zamanı; paylaşmaya ara verdiğim süreçte yaptıklarımı ve bir süredir evdeyken ağırlık verdiğim el işi projelerimi tekrar blogum üzerinden zamanım el verdiğince yayınlamaya çalışacağım.

Bu 3 yıl içerisinde çok fazla şey oldu, hayatın akışına çok fazla kapıldım. Hayatımda birçok şey değişti. Bir dönem hiç elimi sürmedim, bir dönem yapmaya zamanım olmadı. Ama fark ettiğim şey şu ki değişmeyen şey işe benim el işi tutkum. Çok zaman ayırmasam bile, her masanın başına oturduğumda tekrar yapacaklarım için heyecanlandım; tasarlamaktan, düşünmekten ve hayata geçirmekten aldığım keyif benim için her zaman başka oldu.

Ve bu karantina sürecinde el işlerine ayırdığım zamanda gördüğüm şey şu oldu; tutkumun peşini asla bırakmamalıyım. O yüzden geri döndüm. Peki siz de durumlar nasıl? Haydi, bıraktığımız yerden paylaşmaya devam!

Sevgiyle,

Buşra


Hello,

I’m back after 3 years! Could it be a better time to start writing again than those days we live? 🙂 Now, it’s time to continue from where I left off. I will try to share what I did when I stopped sharing and the handcraft projects that I have been focusing on during the quarantine days.

A lot of things have happened during that period. Many things have changed in my life. I did not have time to make anything for a while. However, what I noticed is that the unchanging thing is my passion for handcrafts. Even if I didn’t have a lot of time to do anything, I became excited about what I would do when I sat at the table during that period. The pleasure I had from designing, thinking, and doing handcrafts was always different for me.

After I have spent time on handcrafts on quarantine days, I realized that I shouldn’t have stopped following my passion. Therefore, I am back. So, what about you? Come on, keep sharing where we left off!

With love,

Busra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s