Gizemli Orman / Enchanted Forest

Merhaba,

Bugün sizinle Johanna Basford’ın ikinci boyama kitabı olan Gizemli Orman ile ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Geçen gün Nezih’te çektiğim fotoğrafı görmüşsünüzdür. Çok satanlar reyonunda bulunan kitablardan yaklaşık 6-7 tanesi boyama kitaplarıydı. Aynı şeyi İnkılap Kitapevi’nde ve D&R’da da gördüm. Bundan önce ‘Boyama Kitabı Çılgınlığı‘ adındaki blog postumu yazarken Türkiye’deki kitapçılardan haberim olmayarak sadece sosyal medyadaki gözlerimle yazmıştım. Meğer bu çılgınlık benim düşündüğümden de fazlaymış :).

Gizemli Orman / Enchanted Forest

Şüphesiz ki çoğumuzun favorisi en baştan beri Esrarengiz Bahçe’ydi. Birkaç ay Johanna Basford’ın ikinci kitabı Türkiye’de de satışa çıktı ama ben tabiki yer değiştirme mevzundan dolayı yeni alabildim. Dün bir sayfayı bitirdim. Merak edenler için buraya bir kaç boş sayfada bırakıyorum. En az Esrarengiz Bahçe kadar güzel.

Bu arada size bir haber vermek istiyorum. Johanna Basford 3. kitabı olan Lost Ocean(Türkçe’ye nasıl çevrilecek bilmiyorum)’ın hazırlıklarını tamamlamış. Ekim’de çıkacakmış. Şimdiden ön sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda sevgili Johanna bizim için kitaptan bir sayfayı ücretsiz olarak yayınlamış. Merak edenler buraya tıklayarak sayfayı bulabilir.

Tekrar görüşmek üzere,

Buşra


Gizemli Orman / Enchanted Forest

Hi,

Today I would like to share my experience about Enchanted Forest which is the second book of Johanna Basford with you. I shared a photo from a Turkish bookstore about bestseller shelf several days ago. There were 6-7 coloring books in top 10 bestsellers. Before writing my blog post, The Trend of Coloring Book, I hadn’t known about this situation. I wrote it, according to my observation from Social Media. In fact, this trend is more than I think.

Since the beginning of this trend Secret Garden has been our favorite, you know. Last week I bought Johanna Basford’s second book ‘Enchanted Forest’. Yesterday I finished one page. For who wonders this book, I put some pages from the book.

Gizemli Orman / Enchanted Forest

By the way, I would like to inform you about Basford’s third book, ‘Lost Ocean’. She finished the drawings and the book will be released in October, but you can preorder it. Also, she put one free page from on her website. I am looking forward buying it :).

See you again,

Busra

Gizemli Orman / Enchanted Forest

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s