Kağıttan Renkli Fenerler / DIY Paper Lanterns

 Merhaba,

Yaza merhaba! Sonunda haziranı karşıladık. Hepinize çok güzel bir yaz diliyorum. Yaz boyunca rengarenk projelr için bolguma göz atmayı unutmayın. Bugün de sizinle kalın kağıttan yaptığım mini mini fenerlerimi paylaşmak istiyorum. Bu fenerleri 23 Nisan’da ilkokulda sınıfımızı süslemek için bol bol kullanırdık. Sizde bunları çocuğunuzla yapabilirsiniz, Yapımı çok kolay. Yazlığınızın bahçesine, balkonunuza asıp hoş bir hava yaratabilirsiniz. Nasıl yapıldığını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ben de bu fikri oradan bulmuştum.

Eski projelerden kalmış kağıtları değerlendirmek için çok güzel bir proje. Ben elimde kalmış küçük kağıt parçalarından yapmıştım. Hemen hemen elimdeki parçalar 10×15 lik dikdörtgenlerdi. Küçük parçalardan daha şirin ve dekoratif ürünler elde ediliyor diye düşünüyorum.

İyi haftalar herkese, görüşmek üzere!

Buşra


IMG_6390

Hi,

Hello Summer! Eventually, it’s June. I wish you have a great summer. Please do not forget to check my blog for colorful summer project during summer time. Today, I would like to share my tiny paper lanterns with you. We used to make them on our Child Day to decorate our classes. You can make them with your children, the making is so easy. Also, you can use them to decorate your gardens or balconies. To learn how to make them, please click here. I found them from there.

It’s a very good project to use residual papers from old projects. I made small paper pieces that remained from old projects to make them. My pieces are approximately 10x15cm rectangles. Also, small lanterns would be prettier and more decorative, I think.

Happy week to all, see you again!

Busra

Kağıttan Renkli Fenerler / DIY Paper Lanterns

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s