Oje Etiketleri / Nail Polish Stickers

Merhaba,

Bugün daha önce internette dolaşırken hoşuma giden ve işime çok yarayan bir kendin yap projesi paylaşacağım sizinle: Oje Etiketleri. Çoğumuz ojelerimizi çekmecede ya da kutu da muhafaza ediyoruz. Bu yüzden renk seçerken tek tek çıkartıp bakmamız gerekiyor. Ben bu projeyi geçen sene pinterestte görmüş ve yapmıştım. Paylaşmak bu güne kısmetmiş.

Oje Etiketleri / Nail Polish Stickers

Bu oje etiketleri sayesinde, ojeleri yerinden çıkarmadan renklerini görebiliyosunuz. Aslında çekmecenizde veya kutunuzda kendi kartelanızı yaratmış oluyorsunuz. En baştan nasıl yapıldığını anlatıyım. Bu beyaz yuvarlak stickerları her kırtasiyede bulabilirsiniz. Bir çok boyutu da var aynı zamanda. Aldığınız beyaz yuvarlak stickerların her birini elinizdeki ojelerden her biriyle boyuyorsunuz ve kurumaya bırakıyorsunuz. Kuruduktan sonra da dikkatlice yerinden çıkartıp oje başlığının üstüne yapıştırıyoruz. Bu kadar kolay :).

Gerçekten kolay ve yararlı bir proje. İlgisini çekenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Hepinize İyi Haftasonları!

Buşra


Oje Etiketleri / Nail Polish Stickers

Hi,

Today I am sharing a DIY project which I liked on Pinterest and found very beneficial for me: stickers of nail polishes. Most of us store nail polishes in drawers or boxes so we need to withdraw them from drawers or boxes when selecting colors. I found this project on Pinterest last year and made it, but I am sharing today.

Thanks to these nail polish stickers, you can see the colors of nail polishes easily. No need to withdraw them. In fact, you can create your color scheme of nail polishes in your drawer. Now let me tell you how to make it. You can find white circle stickers everywhere. There are also different sizes. Color each white circle sticker with each nail polish and let them dry. After drying, paste each sticker on each head of nail polish. That’s all :).

It’s really easy and beneficial project. I strongly recommend it to you.

Happy Weekend to all!

Busra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s