Dikiş İpliğinden Bileklik / The Bracelets made of Sewing Yarn

IMG_2738

Merhaba,

Güzel bir tatilin ardından her şey yine tüm hızıyla devam ediyor, yapılacak işler beni bekliyor.Geçen hafta ailem buradaydı ve birlikte çok güzel bir hafta geçerdik. Onlarla tekrar ayrılmak benim için biraz daha zor oldu. İyi ki burası var. Şu sıralar blogumla çok ilgilenemesem de burası benim için ayrı bir nefes oluyor.

Bugün en sevdiğim ve dikiş ipliklerin yaptığım bilekliklerimi paylaşacağım sizinle. Bu renkli bileklikleri geçen sene yapmıştım. Renklerini ve her birinin sembollerini çok seviyorum. 12- 15 kat katladığım dikiş ipliklerini örgü yaparak kalın bileklik ipi haline getirdim. Elimde paraşüt ipi veya mumlu ip olmadığı için dikiş ipliği kullandım. Açıkçası örü dokusuyla paraşüt ipinden daha şık bir görünüm elde ettim.

Elimde olmayan malzemelerin yerine evde olanlardan bir şeyler uydurmayı seviyorum. Yaratıcılık elinizdeki işi kesinlikle daha güzel hale getiriyor.

Hepinize bol yaratıcı işler dileğiyle, görüşmek üzere.

Buşra

Dikiş İpliğinden Bileklik / The Bracelets made of Sewing Yarn

Hi,

After a good break, everything continues at full stream, many things to do wait for me. Last week my parents were here and we spent very good time together. The fact that they came back was so difficult for me. Fortunately, I have a blog. It is a different breath for me even if I don’t take care of it too much right now.

Today I share with you my lovely bracelets that are made of sewing yarns. I made them last year. I like their colors and the symbols of them. I folded the sewing yarn in 12-15, braid it and turn it into thick bracelet cord.I used sewing yarn because I didn’t have any bracelet cord. In fact sewing yarn bracelet cord got better.

I like to find creative things in place of materials that I don’t have. Creativity makes better your works.

I wish you more creative minds and works, see you again.

Busra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s