Kağıttan Renkli Çerçeveler / Colorful Paper Frames

 Merhaba,

Güzel ama zorlu bir tatilden sonra Viyana’ya geri döndüm. Hafta sonunu Dresden ve Prag’ı gezerek geçirdim. İki şehirde de çok güzel vakit geçirdim ancak salı günü Münih’e ulaştığımda karşılaştığım manzara beni çok şaşırttı. İnanılmaz bir rüzgara rağmen kimi zaman rüzgar beni savursa da kimi zaman yolda yürümemi engellese de şehir turunu tamamlayabildim. Asıl hikaye Viyana’ya geri dönmek için tren istasyonuna gittiğim zaman başladı. Rüzgardan dolayı tüm trenler ertelenmişti. Mecburen bir gece Münih’te konakladıktan sonra ertesi gün de Salzburg yönüne trenler gitmediği için daha uzun ama karlı dağların müthiş manzaraları eşliğinde Viyana’ya ulaşabildim :).

Burada craft işlerine olabildiğince ve vakit buldukça devam ediyorum. Beni rahatlatıyor ve mutlu ediyor. Aynı zamanda kısa süre kalacak olsam da odamı biraz renklendirmeye çalışıyorum. Bu yüzden geçen hafta renkli kartonlardan fotoğraflarım için çerçeve yaptım. Çocuklar için güzel bir craft projesi olabilir diye düşünüyorum. Aynı zamanda mantar panodaki ve buzdolabı üstündeki fotoğraflar için dekoratif bir seçenek olabilir.

Haftaya yeni bir yolculuk beni bekliyor. Pazar günü ailem burada olacak ve onları şuan heyecanla bekliyorum :).

Tekrar görüşmek üzere,

Buşra

Kağıttan Renkli Çerçeveler / Colorful Paper Frames

Hi,

After beautiful but tough journey I am back to Vienna. I spent my weekend to visit Dresden and Prague. When I went to Munich on Tuesday, I was very surprised about stormy weather. Despite of strong storm, I continued to my sightseeing tour and completed it. The main story began after I reached the main train station to go back to Vienna but the train departures were cancelled. I had to stay in Munich for one day. On the following day, I reached to Vienna through long way but with beautiful mountain view because the trains never went to Salzburg route :).

I try to continue my craft work as much as possible here. They make me relax and happy. At the same time even if I stay for a short time here, I would like to colorize and decorate my room. Therefore, I made colorful frames for my photos. I think they would be a good craft work for children. Also, they can be used on pin board and fridge. 

The new journey will be waiting for me next week. Also, my parents are going to be here next week so I am very excited.

See you again,

Buşra

Kağıttan Renkli Çerçeveler / Colorful Paper Frames Kağıttan Renkli Çerçeveler / Colorful Paper Frames

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s