Scrapbook kağıdıyla teneke kutu kaplama / The covering of a tin can with scrapbook paper

106

Merhaba,

Geçen gün teneke kutuyu boyayarak düğme kutusu yapmıştım. Bu da aynı gün fırından çıkan diğer çalışma. Ben ahşap boyamadan, dekupajdan, transferden çok anlamıyorum ama küçük küçük yaptıklarımı ilham vermek için paylaşıyorum. Benim boyama çalışmalarım çok amatör ama görünüşü, renkleri belki size ilham verir diye naçizane paylaşıyorum 🙂

Bu yine silindir şeklinde teneke bir kutuydu. Ben her yerde bulabileceğiniz scrapbook kağıdını kullanarak kutuma estetik bir görünüm verdim. Bu scrapbook kağıtlarını dekupaj yaparken de kullanıyorlar ama ben basitçe normal tutkalı kutunun üstüne sürdüm ve baloncuk kalmamasına dikkat ederek üzerine kağıdı yapıştırdım. Bu benim gibi dekupajda iyi olmayanlar için çok basit bir yöntem.

Evdeki promosyon teneke kutulardan sıkılanlara umarım ilham olur.

Mutlu haftalar dileğiyle,

Buşra


Hi,

Before, I made a button box from a tin can. This is again tin can but I applied different technique. I am not good at painting and decoupaging so I tried to cover a tin can with scrapbook paper. I glued scrapbook and a tin can with each other. It is so easy technique and you can apply this to sample tin cans easily.

I wish you have a wonderful week,

Buşra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s