Sevgililer Günü Hediye Paketim / My gift wrapping for Valentine’s Day

Merhaba,

Hepinize musmutlu sabahlar! Sevgililer Günü’nün bitmesi ve hediyelerin yerine ulaşmasından sonra artık benim bugün için neler yaptığımı anlatabilirim. E verilecek hediyenin burda paylaşılamamasından sonra ancak size bir sonraki seneye ilham olacak bu fikir napalım :).

FullSizeRender_1

El yapımı hediyenin önemini her seferinde vurguluyorum. Ben de bu sene paketinden içindekine el yapımı bir hediye hazırladım. Hediyenin kendisi el yapımı olunca paketinin de el yapımı olmasını istedim ve ördüğüm atkı için torba şeklinde Amerikan bezinden bir paket diktim. Üstüne de günün anlam ve önemine uygun bir kalp diktim. Kumaştan ve keçeden yaptığım hediye etiketleriyle de bez paketi tamamladı.

Gelecek sene için ilk fikir benden! Görüşmek üzere,

Buşra

Sevgililer Günü Hediye Paketim / My gift wrapping for Valentine's Day

Hi,

Happy week to all! I can tell you what I made for Valentine’s Day after it ended. Because I couldn’t share my gift before giving it, they can inspire you for next Valentine’s Day :).

I place great emphasis on handmade gifts. I prepared handmade surprises from the gift to its wrapping for my boyfriend. I sewed a cloth bag for my handknitting scarf. I attached a heart figure on this cloth bag and I completed this wrapping with fabric and felt gift tags.

Sevgililer Günü Hediye Paketim / My gift wrapping for Valentine's Day

The first idea for next Valentine’s Day is mine! See you again,

Buşra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s