Sevgililer Günü için Hediye Etiketi / Gift Tags for Valentine’s Day

 Merhaba,
Bugün İstanbul’a son ziyaretlerimi gerçekleştirmek üzere gidiyorum. Gitmeme çok az kaldı gerçekten çok heyecanlıyım ama kısa süreliğine de olsa İstanbul’a ve oradakilere veda etmek çok üzücü olacak. Gelelim gitmeden önce size ne bugün için ne hazırladığıma.
Sizin için hediye ve hediye paketleme hakkında iki tane derleme yapmıştım Sevgililer Günü için. Bugün sizin için çok kolay kağıttan şipşak yapılacak hediye etiketleri hazırladım. Yaparken sadece herkesin evinde olabilecek malzemeleri kullandım ve tabi ki benimde çok sevdiğim pembe ve kırmızı başrolde.

Sevgililer Günü için Hediye Etiketi / Gift Tags for Valentine's Day Sevgililer Günü için Hediye Etiketi / Gift Tags for Valentine's Day Sevgililer Günü için Hediye Etiketi / Gift Tags for Valentine's Day Sevgililer Günü için Hediye Etiketi / Gift Tags for Valentine's Day

İlk etikette daha önce alıp kenara attığım stickerlardan kullandım. Diğer ikisi basit boyama ve yazma işi, biraz farklılaştırmak için birinin kenarlarına tırtıklı makasla şekil verdim. Sizde etiketlerinizde bu makasları kullanarak değişik şekiller verebilirsiniz. Sonuncuda da yine kenara attığım bir malzeme kullandım. Bu malzemeyi buket aranjmanlarında sıkça görürüz. Zamanında rengini beğenip kenara atmıştım şimdi hediye etiketimde kullandım.
Benden bu kadar şimdilik, görüşmek üzere!
Buşra

Sevgililer Günü için Hediye Etiketi / Gift Tags for Valentine's Day

Hi,
Today I am going to İstanbul to visit my grandmother, my friends and my school before going to Vienna. I am so excited about living abroad for a short time but farewell is very sad. Let’s see my ideas I prepared for you today.
I prepared gift and gift wrapping ideas for Valentine’s Day. Today I made easy gift tags that are made of paper. I used some materials that can be in your house and the colors are surely pink and red.
FullSizeRender (2)
I used stickers I bought before in first gift tag. Two of them are made with basic drawing and writing. I cut one of them with ragged scissors. You can use this kind of scissors to differentiate your gift tags. I used basic material for last gift tag. This material is usually used in flower arrangement.
That’s all, see you again!
Buşra
Sevgililer Günü için Hediye Etiketi / Gift Tags for Valentine's Day

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s