Benden kolay bir kolye / The easy making necklace from me

15

Merhaba,

Bugün size yine bir takı önerisi vermek istedim. Aslında bu takıyı yazın yapmıştım, çok severek kullandım ve çok da sevildi. Geçen günlerde bir diy hesabının benim ismimi silerek paylaştığını görünce biraz üzüldüm biraz sevindim. Beğenilmiş demek ki güzel fikirlerin olduğu bir yerde paylaşılmış ama keşke ismimi kesmelermiş daha hoş olurmuş.

Kolye / Necklace

Gelelim nasıl yaptığımıza. Bu kolyenin yapımı çok kolay hem de oldukça şık duruyor. Fotoğrafta gördüğünüz yuvarlak sembolleri geçen sen Eminönü’nden almıştım. Eve geldikten sonra dedim ki kendi kendime iyi güzelde neden bu kullanışız şeylerden bu kadar almışım, ben bunlardan bir şey yapamayacağım. Nerde nasıl kullanacağımı bilmeden öyle aylar geçti. Sonra dedim ki en iyisi öyle bir takı yapıyım ki bunları hepsini aynı anda kullanayım da kurtulayım şunlarda. Nerden bilebilirdim ki benim çok sevdiğim bir kolye olacağını. Yine başka bir kolyeden arta kalan bir zincire geçirdim hepsini, ortaya bu güzel kolye çıktı.

IMG_2115

Yani demem odur ki elinizdeki her parçanın uyacağı bir yer vardır, yeter ki onları doğru yerde doğru zamanda kullanın. Bugünlük benden bu kadar.

Görüşmek üzere,

Buşra

IMG_2113

Hi,

Today I have a necklace suggestion for you. In fact I made it last summer. I have used it fondly and people have liked it so much. Recently a diy account on Instagram have shared it but without my name. Both I upset and I became happy because they liked it but it isn’t nice to delete my name on the photo.

15

Let’s see how to make it. The making of it is so easy and it is so stylish I think. I bought these small circles last year. After buying it, I regret to buy it because I didn’t know how to use it or where to use it. They waited for be using for a long time. Then, I decided to use them to get rid of all. I didn’t think that they transformed my best necklace. I threaded all circles and the stylish necklace was over. That’s all.

I mean each thing at home will be suitable for somewhere as long as you find the right where.

See you again.

Buşra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s