İyi Haftalar / Have a Good Week

Merhaba,
Bugün 4 aydır yaşadığım yurt odama veda ettim ve kısa süreliğine de olsa evime taşındım yine. Aslında 14 yaşımdan beri yani liseye başladığımdan günden itibaren her yeni yılda eşyalarımı evimden taşıyıp bir yurt odasına yerleştiririm, yılsonu geldiğinde de tüm alışkanlıkları geride bırakıp tekrar eve döneriz eşyalarımla. Her yeni yıl keşfedilmeyi bekler benim için, her yeni yıl yeni bir maceradır. Yerleşik hayata geçmeyi dört gözle bekleyen 7 yıldır elinde valiziyle oradan oraya giden evi sırtında bir kaplumbağayım.
Ama bu sefer bir dönem erken taşındım evime. Bu 1 ay sonra çıkacağım uzun yolun habercisi. 1 ay sonra evimden tekrar taşınıp bu sefer çok çok uzakta olan bir yurt odasına yerleşeceğim. Bu uzaklık benim için zor sanırım 😥 İlk defa evimden bu kadar uzakta bir yerde yaşayacağım. Tekirdağ’da yaşayan biri olarak İstanbul’a öğrenci gitmek çok da zor olmamıştı :).
Şimdi kalkıp eşyaları bir bir yerleştirmeliyim yine tekrar toplamak üzere tabi. Umarım yaşayacağım yeni macera çok keyifli ve mutlu olur ve biran önce evime, yurduma geri dönerim :).
İyi haftalar diliyorum herkese,
Buşra

 
Hi,
 
Today I said goodbye to my room where I have lived for 4 months and I moved to my home again but for a short time. In fact, I have moved on dorm at beginnings of years and have come back my home at ends of years since I was in 14 in other words I began high school. Each year is new adventure for me to discover. I am nomad who waits for finishing university to become a sedentary like a turtle which carries its home pick a back.
 
However, I moved to my home early this year. This a signal of that I will take the long road next month. After one month I am going to move on a dorm again but far far away from my home. It will be difficult for me because I will live in a place which is far away from my home :’(. Living in İstanbul as an university student isn’t difficult for me because my family lives in a city that is near İstanbul.
 
Now I have to put into place my stuff so as to pick up them soon. I hope I will be happy in my new adventure and I will come back home as soon as possible :).
 
I wish you all have a good week,
 
Buşra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s