Kurdelelerle Kutu Kaplama / Covering Box With Ribbons

Merhaba,
Herkese çok güzel bir hafta diliyorum. İlk olarak sizinle benim çok sevdiğim ve Instagramda paylaştığımda çok ilgi gören eski bir projemi paylaşmak istiyorum. Ben eskiden beri kıyafetlerin askı için yapılan kurdelelerini keserek biriktiririm. Kıyafetlerimde hoşlanmadığım bu parçaları yeri geldikçe diy projelerimde kullanıyorum. Zaman zaman kurtarıcı ve tamamlayıcı parçalar olabiliyorlar, tavsiye ederim.
Kurdelelerle Kutu Kaplama / Covering Box With Ribbons
Zamanla çok biriken bu kurdelelerin birçoğunu bir projede birleştirmek istedim. Hani şu çikolata kutuları vardır ya hem kullanışlıdırlar ve üzerindeki baskılar nedeniyle bir türlü kullanamazsınız. İşte ben bu kutulardan birinin kapağını bu küçük kurdelelerle kapladım. Sonuçta çok şık ve dekoratif bir kutu ortaya çıkardım.
İhtiyacımız olan bir kutu, bir yapıştırıcı ve bir sürü rengarenk kurdele. Sırayla kurdeleleri kutunun üstünde yapıştırıyoruz, fazlalıkları da kutunun iç kısmına katlıyoruz ve kutumuz hazır J Umarım sizin de hoşunuza gitmiştir, görüşmek üzere!
Buşra

Kurdelelerle Kutu Kaplama / Covering Box With Ribbons
 
Hi,
 
Wish you a great week. Firstly I would like to share with you a project that was liked from you on Instagram. I have collected clothes ribbons that are for hangers for many years. I usually use these pieces on my DIY projects. I suggest you to use them because sometimes they will be a complementary part of projects.
Kurdelelerle Kutu Kaplama / Covering Box With Ribbons
 
I wanted to use some of the collected ribbons in one project. I covered a chocolate box that I didn’t use because of the logo on it with these ribbons. At the end I made an elegant and decorative box.
You need a box, a glue and some colorful ribbons to do it. You paste the ribbons on box in order, fold surpluses into the box and the box is ready. I hope you like it, see you again! 
 
Buşra

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s